AK Parti Adayı Savran, bugün Zahire Pazarı Ve Sanayi Sitesi’ndeydi

Mehmet UZEL / NEVŞEHİR (İGFA) – AK Parti Belediye Lider Adayı Savran, haftanın birinci günü seçim çalışmalarını sürdürdü. Savran, sabah erken saatlerde birinci olarak Zahire Pazarı’nı ziyaret etti. Burada beraberinde AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan ile birlikte ziyaret ettiği işyerlerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek projelerini paylaşan Savran, esnafların talep ve görüşlerini dinledi.

Savran öğlenden sonra ise AK Parti Milletvekilleri Özgün, Çalışkan ve AK Parti Vilayet Lideri Ali Kemikkıran ile birlikte sanayi esnaflarını ziyaret etti. Gün uzunluğu sanayi içerisinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Savran, iftar öncesinde de Bekdik Mahallesi’nde, AK Parti Bayan Kolları Vilayet Başkanlığı yöneticileri ile birlikte vatandaşlara ramazan pidesi ikramında bulundu. Burada çocuklara da şeker dağıtan Savran, vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Savran, ramazan ayının birinci iftarını ise Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan Umut Evleri’ndeki çocuk ve gençlerle yaptı.

Savran; “Her vakit itimat ve takviyelerini hissettiğimiz hemşehrilerimizinn teveccühüyle 31 Mart’ta yeni bir zafer imzası atacağız inşallah. Kentimizin dört bir yanına dokunmaya, hizmet götürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir