Amazon, 68 Emmy Adaylığı Kazandı


Mrs. Maisel ve The Rings of Power En Çok Aday Gösterilen Yapımlar Arasında Yer Alıyor

Amazon MGM Stüdyoları, “En İyi Komedi Dizisi” dalında The Marvelous Mrs. Maisel isimli yapım ile aday gösterilirken, yeni diziler Daisy Jones & The Six ve Swarm’un da önemli kategorilerde adaylıkları bulunuyor.

 *EDİTÖRE NOT: Servis ismini Amazon Prime Video değil, “Prime Video” olarak geçirmeniz ricasıyla *

 75. Primetime Emmy Ödülleri adayları açıklandı. Amazon MGM Stüdyoları 68 adaylıkla stüdyo tarihinin en önemli anlarından birini yaşarken, Amazon ve MGM yapımlarının adaylıklarının aynı çatı altında kutlandığı ilk yıl olma özelliğini taşıyor.

Prime Video’nun başarılı hit dizisi The Marvelous Mrs. Maisel, beşinci ve son sezonunda 66 adaylık geçmişine 14 tane daha ekleyerek 80 adaylıkla Emmy’ye en çok aday gösterilen komedi dizisi oldu. Prime Video, 9’u Daisy Jones & The Six ve 6’sı The Lord of the Rings: The Rings of Power da dahil olmak üzere toplamda 41 adaylık kazandı. 

İşte Prime Video’da izleyebileceğiniz Emmy adayı üç dizi:

1. The Marvelous Mrs. Maisel

Prime Video’nun, bir ev kadınının komedyene dönüşmesini konu alan göz kamaştırıcı komedi dizisi, bu yıl 14 adaylık kazandı.

 

 

2. Daisy Jones & The Six

Hayali bir rock grubunun hikayesini anlatan Prime Video’nun başarılı ve hit dizisi Daisy Jones & The Six, bu yıl 9 adaylık kazandı. 

 

 

3. The Lord of The Rings: The Rings of Power

J.R.R. Tolkien’in eserlerine dayanan destansı drama dizisi, dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından görüntülenerek bu yıl 6 adaylık kazandı.

 

 

 

Prime Video Türkiye Hakkında

Prime Video, müşterilerine yüzlerce uyumlu cihazda izlenebilecek geniş çaplı film ve dizi koleksiyonu sunuyor. 

  • Prime Video’ya dahil içerikler: Binlerce popüler film ve TV şovunu, ödüllü Amazon Originals yapımlarını, ve daha fazlasını izleyin. İçeriklerin arasında The Lord of the Rings: The Rings of Power, The Boys, The Terminal List, The Wheel of Time, The Marvelous Mrs. Maisel ve The Grand Tour gibi global Amazon Originals dizilerinin yanı sıra Bergen, Rüyanda Görürsün gibi Türk içerikleri de yer alıyor. Tamamını dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede kullanılabilen Prime Video’da hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  • Anında Erişim: İçeriklere evde veya dışarda, web sitesinden ve uyumlu akıllı telefonlara, tabletlere, oyun konsollarına veya akıllı TV’lere indirebileceğiniz Prime Video uygulamasından ulaşabilirsiniz.
  • Gelişmiş Deneyimler: Yüksek Dinamik Aralık (HDR) uyumlu içeriklerden her izlemede en iyi şekilde yararlanacaksınız. IMDb tarafından desteklenen özel X-Ray erişimi ile en sevdiğiniz filmlerin ve TV şovlarının perde arkasına geçin. Çevrimdışı görüntüleme için içerikleri indirerek daha sonrası için kaydedin.
  • Kişiselleştirme: Müşteriler, kullanıcı arayüzüne kendi dillerinde göz atabilir, popüler dizileri ve filmleri altyazılı izleyebilirler. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir