Atiba gözyaşlarıyla veda etti

Beşiktaş’ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı ekibe veda etti.

Siyah-beyazlı kulüpten “Futbol Grubumuzdan Atiba Hutchinson’a Veda” başlığıyla yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Tecrübeli futbolcumuz Atiba Hutchinson’la olan kontratımız, Futbol A Grubumuzun Konyaspor’la oynayacağı Spor Toto Süper Lig karşılaşmasının akabinde sona erecek.

Kulübümüzle mukavelesi sona erecek olan Atiba Hutchinson için Futbol A Ekibimizin bugün BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirdiği idman öncesinde bir veda aktifliği düzenlendi.

Atiba Hutchinson, kadromuza hitaben yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi:

“Herkese çok teşekkür ederim. Bu kapıdan girdiğimden beri on dönem oldu. Buradaki herkesten çok fazla sevgi gördüm. Buradaki herkes burayı benim için özel kılmıştır. Kendimi burada daima konutumda üzere hissettim. Şenol Güneş hocam beni her vakit destekledi, bunun için kendisine çok teşekkür ederim. On yıl içinde yaşadığım her şey çok hoştu. Artık veda etmem gerekiyor. Burası olağanüstü bir yer. Emre Kocadağ’a bana verdiği takviye için minnettarım. Arkadaşlarımla üç şampiyonluk yaşadık. Her vakit beni ileri iten güç arkadaşlarım oldu. Bana verdikleri her şey için arkadaşlarıma minnettarım. Alanda her vakit her şeyimi vermeye çalıştım.”

Asbaşkanımız Emre Kocadağ, Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz ve Sportif Yöneticimiz Ceyhun Yararı, Teknik Yöneticimiz Şenol Güneş, teknik takımımız ve futbolcularımız ile BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde vazifeli işçilerimiz; 2013-14 döneminden bu yana formamızı giyen, Futbol A Grubumuzun kazandığı üç Süper Lig, bir Türkiye Kupası ve bir Harika Kupa şampiyonluklarında hisse sahibi olan Atiba Hutchinson’a emekleri için teşekkür ettiler ve bundan sonraki mesleğinde kendisine muvaffakiyetler dilediler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir